Your Swiss freight forwarder since 1955

Kontakta oss

För att kontakta oss, vänligen fyll i nedan formulär och skicka till oss för förfrågningar eller frågor.

 

Erik GARÅ tel: +46 (0) 31 33 777 03
epost: erik@fracht.se mobil: +46 (0) 708 58 36 77
   
Jonathan LUNDBÄCK tel: +46 (0) 31 33 777 07
epost: jonathan@fracht.se mobil: +46 (0) 731 47 59 89
   
Per MALMBERG tel: +46 (0) 33 777 06 
epost: per@fracht.se mobil: +46 (0) 708 619 564 
   
Camilla PERSSON tel: +46 (0) 31 33 777 08
epost: camilla@fracht.se mobil: +46 (0) 736 80 83 86
   
Jonas ANDERSON tel: +46 (0) 31 33 777 05
epost: jonas@fracht.se mobil: +46 (0) 708 58 41 98
   
Robert Millesten  tel: +46 (0) 31 33 777 09
epost: robert@fracht.se mobil: +46 (0) 709 66 84 76
   
Susanne Fridman tel: +46 (0) 31 337 77 04
epost: susanne@fracht.se mobil: +46(0) 709 775511
   
Cecilia Henricson tel: +46 (0) 31 33 777 11
epost: cecilia@fracht.se mobil: +46 (0) 70 972 74 31
   
Ekonomi  
Catarina Nantorp tel: +46 (0) 31 33 777 10 
epost: catarina@fracht.se mobil: +46 (0) 70 9357180
   
   
   

 

 

Vår adress:

FRACHT SWEDEN AB

Stigbergsliden 5

SE-414 63 Gothenburg

 

Telefon:

+46 (0)31 337 7700

 

E-post:

info@fracht.se

 

Copyright © 2018 FRACHT SWEDEN AB

Digital service by RMIT Interactive